Send
|

AQUAPHONE oyunu ücretsizdir. İndirmek için AKVARYUM yazıp 5959’a mesaj gönderin.

Aquaphone bir deniz akvaryum simülatörüdür. Bu oyun bir sürü rengarenk egzotik yaşayanıyla size gerçek bir deniz akvaryumunuza sahip olmanızı sağlar. Amacınız akvaryumun eko sistemini korumak ve iyi bir durumda tutmaktır. Oyun içi zaman oyun açık olmasa dahi oyun zamanı gerçek zamanla beraber çalışır. Balıkların durumunun iyi olduğundan emin olmak için düzenli bir şekilde oyuna girmek gerekir.
Oyun başlamak için öncelikle akvaryumunuza balık almanız gerekir. Ana menüden AKSİYON ve oradan ALIŞVERİŞ başlığını seçin. Akvaryumunuza Balık, Bitki, Canlı ve Dekorasyon alabilirsiniz.
Boş akvaryumunuzu aldıktan hemen sonra içini dekore etmek için balık ve bitkiler koyabilirsiniz. Bir çift deniz kabuğu veya tabana bir kale koyun. Biraz deniz bitkisi ekin ve deniz yıldızı ve yengeçlerle süsleyin!
Balık durumu menüde AKSİYON-> BALIK DURUMU altında gösterilmektedir. Balık karakterleri zamanla değişir.Acıkır ve yemek isterler. Balıkların sağlıklı yaşaması için balıkları düzenli besleyin, fakat akvaryumu kirletmek için gerekenden fazla yem atmayın.

Daha fazla bilgiyi oyun içinde YARDIM bölümünden alabilirsiniz.


Warning: Smarty error: eval: missing 'var' parameter in /var/www/html/source/www.flycell.com/cr-branch/include/lib/Smarty/Smarty.class.php on line 1093Supported Carriers - Avea, Telsim, Vodaphone, Turkcell