Giriş Yap

Flycell'e tekrar hoşgeldin! Lütfen aşağıda giriş yapın. İlk giriş için Kayıt Ol a tıklayın.
Arkadaşıma Gönder


(e-posta adreslerini virgül ile ayır)
#charCount# karakter kaldı
Send
Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası

Arkadaşıma Gönder


Gönderim Başarı ile Gerçekleşti!

Özel mesajın ve arkadaş(lar)ının seveceğini düşündüğün içeriğe ulaşabilecekleri link adres(ler)ine gönderilmiştir.Flycell’in Arkadaşıma Gönder servisi ile her gün herkese sevdiğin şeyleri duyurabilirsin.


Arkadaşlarını, aileni hatta düşmanlarını bile burada bulduğun güzel şarkılar, duvarkağıtları, oyunlar hakkında haberdar et!


"Arkadaşıma Gönder" servisini kullandığın için teşekkürler.


AQUAPHONE oyunu ücretsizdir. İndirmek için AKVARYUM yazıp 5959’a mesaj gönderin.

Aquaphone bir deniz akvaryum simülatörüdür. Bu oyun bir sürü rengarenk egzotik yaşayanıyla size gerçek bir deniz akvaryumunuza sahip olmanızı sağlar. Amacınız akvaryumun eko sistemini korumak ve iyi bir durumda tutmaktır. Oyun içi zaman oyun açık olmasa dahi oyun zamanı gerçek zamanla beraber çalışır. Balıkların durumunun iyi olduğundan emin olmak için düzenli bir şekilde oyuna girmek gerekir.
Oyun başlamak için öncelikle akvaryumunuza balık almanız gerekir. Ana menüden AKSİYON ve oradan ALIŞVERİŞ başlığını seçin. Akvaryumunuza Balık, Bitki, Canlı ve Dekorasyon alabilirsiniz.
Boş akvaryumunuzu aldıktan hemen sonra içini dekore etmek için balık ve bitkiler koyabilirsiniz. Bir çift deniz kabuğu veya tabana bir kale koyun. Biraz deniz bitkisi ekin ve deniz yıldızı ve yengeçlerle süsleyin!
Balık durumu menüde AKSİYON-> BALIK DURUMU altında gösterilmektedir. Balık karakterleri zamanla değişir.Acıkır ve yemek isterler. Balıkların sağlıklı yaşaması için balıkları düzenli besleyin, fakat akvaryumu kirletmek için gerekenden fazla yem atmayın.

Daha fazla bilgiyi oyun içinde YARDIM bölümünden alabilirsiniz.

Bunları Biliyor musun?

İçerik Sandığım

Türkiye'de bir ilk! Daha önce indirdiğin içerikleri bir daha indirmek istersen ücretsiz. Telefonunu değiştirdin ama eski telefonundaki melodilerini aktaramıyorsun. Flycell İçerek Sandığım tüm indirdiğin içerikleri saklıyor. Dilediğinde ücret ödemeden tekrar indiriyorsun. İçerik Sandığım'a Flycell'm altından ulaşabilirsin.

Telefonuna Özel İçerikler

flycell.com.tr 'de istersen sadece telefonuna uyumlu içerikleri görebilirsin. Tek yapman gereken Flycell'm Ayarlar bölümünden telefon modelini seçmek.

5 Bonus Kredi Flycell'den

Flycell Klüp’e kayıt sayfasından abone olanlara hoş geldin hediyesi olarak 5 ekstra kredi Flycell’den hediye! Böylelikle ilk hafta 25 kredi yerine 30 kredin olacak. Hemen Flycell Klüp’e kayıt ol bu fırsatı kaçırma!Supported Carriers - Avea, Telsim, Vodaphone, Turkcell