Giriş Yap

Flycell'e tekrar hoşgeldin! Lütfen aşağıda giriş yapın. İlk giriş için Kayıt Ol a tıklayın.
Arkadaşıma Gönder


(e-posta adreslerini virgül ile ayır)
#charCount# karakter kaldı
Send
Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası

Arkadaşıma Gönder


Gönderim Başarı ile Gerçekleşti!

Özel mesajın ve arkadaş(lar)ının seveceğini düşündüğün içeriğe ulaşabilecekleri link adres(ler)ine gönderilmiştir.Flycell’in Arkadaşıma Gönder servisi ile her gün herkese sevdiğin şeyleri duyurabilirsin.


Arkadaşlarını, aileni hatta düşmanlarını bile burada bulduğun güzel şarkılar, duvarkağıtları, oyunlar hakkında haberdar et!


"Arkadaşıma Gönder" servisini kullandığın için teşekkürler.


Gizlilik Politikası

Biz Flycell olarak gizliliğin senin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve bu sebeple senin güvenliğin servislerimizi kullandığın her an korunmaktadır. Senin isteklerine ve şikâyetlerine cevap verebilmemiz için bize bazı kişisel bilgilerini vermen gerekecektir. Hangi bilgilerine neden ihtiyacımız olduğunu ve bilgilerini koruduğumuzun güvencesini nasıl vereceğimizi bilmek isteyebilirsin. FLYCELL deneyimini güvenle ve gizli olarak yapıp keyif almanı istiyoruz.

FLYCELL Üyeliğin
FLYCELL’e üye olduğunda melodiler, duvar kâğıtları, oyunlar ve diğer servisleri kullanırken şifre ile korunan kişisel bir hesap kurmuş oluyorsun.

Senden istediğimiz bilgiler
Sana özel FLYCELL hesabını kurmak için ve/veya servis kullanım taleplerini karşılamak için senin bazı kişisel bilgilerine ihtiyacımız var. Bu bilgiler, kontak bilgilerini (isim, email, cep telefon numarası ve adres) içerebilir.

Nadiren de olsa kullanıcılarımızdan anket veya yarışmalar yoluyla da bilgi talep edebiliriz. Bu anket veya yarışmalara katılmak tamamen gönüllü olarak yapılmaktadır, bunun için bilgi verip vermemek kullanıcının seçimidir. Bu bilgiler, kontak bilgilerini (isim, email ve posta adresini) ve demografik bilgileri ( posta kodu, yaş )  içerebilir. Kontak bilgileri kazananları ve ödülleri duyurmak için kullanılacaktır. Anket bilgileri ise, FLYCELL servislerinin iyileştirilmesi ve memnuniyetin arttırılması için kullanılacaktır.
                                    
Bilgilerinizi değiştirmek
Bilgilerini güncelleştirmek için, kişisel ana sayfamızdan Benim Hesabım gidin ve sisteme giriş yapın. Aynı zamanda Müşteri Destek takımımız ile yardim@flycell.com.tr adresine mail atarak iletişim kurabilirsin. İstediğin zaman bilgilerini değiştirebilirsin.

Bilgilerinin korunması.
FLYCELL pazardaki en iyi uygulamaları senin bilgini ve gizliliğini korumak için kullanmaktadır. Bilgilerini korumak için, şifreni bu sitede her kullandığında güven altına alıyoruz.

Yeni FLYCELL servisleri ve özel teklifleri için E-Mail Uyarısı
Yeni üye olarak kayıt olduğunuzda FLYCELL deki yeni servis ve tekliflerinden seni haberdar edeceğiz. Bu uyarı servise abone olmak veya çıkma işlemlerini Flycell web sitesindeki hesap profilinizden yapabilirsiniz.

Sana site ve servis duyurularını önemli servis bilgileriyle beraber gönderebiliriz.  Üyeler servis duyuruları aboneliğinden çıkamazlar.

Bilgilerinin 3.Partiler ile paylaşılması
Bizimle paylaştığın kişisel bilgilerin işimizin önemli bir parçasıdır. Biz bu bilgilerin başkalarına satıldığı bir iş içinde değiliz. Bu bilgilerin sadece bizim direkt olarak çalıştığımız partnerlerimiz ve Müşteri Destek yetkilileri ile paylaşılacaktır.

Kurabiyeler
Kurabiyeler internet gezgininin Web sitelerinden topladığı ve bilgisayarının hard diskinde depoladığı bilgi parçalarıdır. Kurabiyelerin içerdiği bilgiler, senin Web sitelerinde gezerken yaptığın tercihlerindir. Örnek olarak hard diskine kurabiye kayıt ederek daha önceden ziyaret ettiğin bir web sitesine geri geldiğinizde daha önce kullandığın ayarlar olacaktır.

FLYCELL hiç bir zaman senin şifre bilgilerini kurabiyeler üzerine kaydetmez.  Biz kurabiyeleri senin FLYCELL oturumunuzda güvenliği sağlamak ve eğer seçtiyseniz, email adresini depolamak için kullanırız.(her girdiğinde email adresini tekrar yazmaman için) Eğer kurabiye özelliğin kapalıysa FLYCELL servislerine erişemezsiniz.

Log dosyaları
Sunucularımız servis için olan tüm bağlantıların IP adreslerini depolamaktadır. Bu data toplu olarak analiz edilmektedir ve senin kişisel hesabın ile bir bağlantısı yoktur.

3. Parti Reklamları
Bu sitede görülebilecek reklamlar, zamanla değişebilecek reklam partnerleri tarafından kullanıcılara gönderilebilir. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcıların bilgiler, bu sitedeki bir reklamı kaç kere görüntüledikleri gibi(kullanıcı ismi, adresi veya diğer kişisel bilgiler), reklamlar için kullanılabilir.

Kurallar için Hukuki istisnalar
Sadece kanunların gerektirmediğine inandığımız durumlarda veya sizi veya haklarımızı veya sahip olduklarımızı korumak için, kanun tarafından Kabul edilmiş yetkililere senin kişisel bilgilerini paylaşmamamız için email atmış olsan bile bilgilerin ifşa edebiliriz. Bu bilgiler başka birinin haklarına veya sahip olduklarına zarar verme girişiminde bulunabilecek kişileri tespit etmek, iletişim kurmak veya yasal işlem başlatmak için kullanılabilir.

 

Değişikliklerin bildirimi
Eğer gizlilik politikamız değişirse, bu değişiklikler gizlilik raporuna ve bizim uygun gördüğümüz yerlere konur, böylece kullanıcılarımız politikamızdan ve uygulanabilir değişikliklerden haberdar olurlar. Ancak kullanıcıların kişisel olarak tanımlanabilen bilgilerini toplandıkları zamanda belirtilenden farklı bir şekilde kullanacaksak, kullanıcılara yeni gizlilik politikasını bildiren email ile göndeririz.

Gizlilik Politikamızı Kabul Ediyorsunuz
Sitemizi ziyaret ederek, bu Gizlilik Politikasına razı olduğunuzu ifade ediyorsunuz. Küçükler sitemizi sadece aileleri veya gözetmenlerinin razı olması ve katılımları ile kullanabilir.  Her hangi bir zamanda bu Gizlilik Politikasının bölümlerini kaldırma, değiştirme, düzenleme veya ekleme yapma hakkını kendimizde saklı tutarız. Lütfen web sitemizdeki güncellemeleri takip edin. Bu koşullarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık İstanbul Mahkemelerinin idaresindedir.

Sahiplik
FLYCELL Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. FLYCELL’I işletmektedir ve bu sitedeki toplanan bilgileri tek sahibidir.

İletişim Bilgileri
Gizlilik Politikamız ile ilgili soruların ve önerilerin için lütfen yardım@flycell.com.tr ‘ye email at.

SORULAR?Sorunun cevabını burada bulamadıysan Müşteri Destek sayfasını tıkla.Supported Carriers - Avea, Telsim, Vodaphone, Turkcell